Do góry

Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Zebra - 10 g

Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Zebra - 10 g
1 949,00 zł

Prążki zebry teraz również na złotej sztabce od PAMP!

Parametry

Waga (g) 10.0000
Mennica PAMP
Dostawa (dni rob.) Natychmiastowa
Stop Au 999.9
Stan zachowania I (menniczy)
Wymiary certicardu 85.00 x 54.00 mm
Wymiary sztabki 32.00 x 19.00 mm

Każdy kto ceni sobie modny styl ubierania docenia oryginalny wzór przeniesiony na ciuchy wprost z zebrzej skóry. Aby promować ochronę środowiska szwajcarska mennica PAMP wyemitowala serię sztabek kolekcjonerskich Chroń Naturę. Na rewers produktu naniesiono wzór pasów występujących na skórze zebry, który tak bardzo jest pożądany przez wszystkich projektantów mody z całego świata. W ten sposób micerze PAMP stworzyli produkt posiadający w sobie cechy złotej sztabki i dzięki otworowi na naszyjnik stylowej biżuterii.


Oferowana złota sztabka z serii Chroń Naturę została wybita w zlocie próby 999.9. Każdy produkt został zapakowany w opakowanie Certicard pełniącym funkcję certyfikatu. Wszystkie opakowania opatrzone są indywidualnym numerem i posiadają naniesione informacje o producencie, stopie z którego wykonano sztabkę i jej wadze. Każda sztabka znajdująca się w certicardzie została dodatkowo zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe gdzie poza sztabką-wisiorkiem znajduje się sakiewka i elegancka tasiemka do zawieszenia na szyi. 


Nie czekaj dołącz do sympatyków ochrony dzikich zwierząt! Zakup niepowtarzalny wisiorek będący jednocześnie idealną inwestycją!

Oceniasz: Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Zebra - 10 g