Do góry

Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Krokodyl - 5 g

Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Krokodyl - 5 g
999,00 zł

Faktura krokodylej skóry naniesiona na sztabkę wykonaną z najczystszego złota!

Parametry

Waga (g) 5.0000
Mennica PAMP
Dostawa (dni rob.) Natychmiastowa
Stop Au 999.9
Stan zachowania I (menniczy)
Wymiary certicardu 85.00 x 54.00 mm
Wymiary sztabki 23.00 x 15.00 mm

Krokodyle i gatunki pochodzące od nich są jednymi z najstarszych zwierząt żyjących na Ziemi. Po raz pierwszy pojawiły się ponad 83 miliony lat temu i z powodzeniem współżyły z ostatnimi dinozaurami, z którymi są blisko spokrewnione. Obecnie krokodyle i aligatory hoduje się na specjalnych farmach przede wszystkim dla skóry wykorzystywanej jako materiał odzieżowy , ale również mięsa które jest jadalne i innych części cenionych szczególnie w tradycyjnej medycynie chińskiej.


Ta ekskluzywna sztabka została wybita w 5 gramach najczystszego złota próby 999.9. Jest to specjalna emisja kolekcjonerska wyprodukowana przez mincerzy szwajcarskiej mennicy PAMP w celu promowania ochrony środowiska i legalnego wykorzystywania skór zwierząt pochodzących tylko z hodowli. Każda sztabka pochodząca z serii Chroń Naturę posiada specjalny otwór pozwalający nosić zakupioną sztabkę jako wisiorek.


Wszystkie egzemplarze zostały zapakowane w opakowania typu certicard pełniące jednocześnie funkcję certyfikatu oraz ozdobne pudełka zawierające również woreczek z tasiemką.


Dokonaj zakupu już teraz i przyłącz się do aktywnego chronienia natury razem z nami!

Oceniasz: Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Krokodyl - 5 g