Do góry

Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Kobra - 5 g

Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Kobra - 5 g
999,00 zł

Najprawdziwsza wężowa skóra odbita na sztabce wykonanej z czystego złota!

Parametry

Waga (g) 5.0000
Mennica PAMP
Dostawa (dni rob.) Natychmiastowa
Stop Au 999.9
Stan zachowania I (menniczy)
Wymiary certicardu 85.00 x 54.00 mm
Wymiary sztabki 23.00 x 15.00 mm

Kobry to zbiorcza nazwa węży będących częścią rodziny zdradnicowatych. Najłatwiej rozpoznać je po charakterystycznym kapturze znajdującym się zaraz za głową. Kobra rozszerza go podczas uniesienia 1/3 długości ciała co jest oznaką gotowości do ataku. Skóry kobr są niezwykle cenne jako materiał do produkcji galanterii skórzanej. Najbardziej narażone są na eksterminację w Tajlandii gdzie rocznie odławia się nawet 190.000 osobników.


Na rewersie złotej sztabki wybitej przez szwajcarską mennicę PAMP umieszczono odwzorowanie faktury łusek najprawdziwszej kobry. Sztabka została wybita w czystym złocie próby 999.9. Każdy egzemplarz posiada specjalny otwór pozwalający zawiesić ją na szyi jako oryginalny wisiorek.


Wszystkie sztabki z serii Chroń Naturę zostały zapakowane w specjalne opakowanie typu certicard potwierdzające parametry produktu. Dodatkowo sztabka w certicardzie została zapakowana w ozdobne pudełko gdzie możemy dodatkowo znaleźć woreczek z tasiemką do zawieszenia sztabki-wisiorka na szyi.


Chroń naturę razem z PAMP i zakup ten wyjątkowy egzemplarz już teraz!

Oceniasz: Złota sztabka - Szwajcaria PAMP - Chroń Naturę Kobra - 5 g