Do góry

Złota sztabka - 1 g

Złota sztabka - 1 g

Wybierz produkt z interesującym Cię czasem realizacji

Max. 45 dni
roboczych
173,49 zł
Legendarne szwajcarskie złoto, które możesz mieć u siebie w domu!

Parametry

Kraj Nie
Mennica Nie
LBMA tak
Stan zachowania I (menniczy)
Stop Au 999.9
Sztabka złota o wadze 1 grama to nie tylko idealny prezent dla Twoich najbliższych, ale także najlepszy start do inwestycji w metale szlachetne!

Złoto pochodzące z akredytowanej mennicy to nie tylko eksluzywna forma, ale przede wszystkim dbałość o detale oraz pewność najwyższej jakości kruszcu próby 999,9. Jednak to, co powinno najbardziej interesować początkujących inwestorów to przynależność producenta do LBMA - międzynarodowej organizacji skupiającej jedynie najbardziej znane i zaufane firmy handlujące metalami szlachetnymi. Dodatkowo, sztabka została szczelnie zamknięta w opakowaniu wykonanym w technologii CertiCard - gwarantującym autentyczność sztabki oraz w pełni zabezpieczającym kruszec przez niepożądanymi ingerencjami.

Cena sztabki jest aktualizowana kilka razy w ciągu godziny. Giełdowe notowania kształtują jej cenę przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Bazując na notowaniach, u nas zawsze znajdziesz aktualną odpowiedź na pytanie ,,ile kosztuje gram złota"?


Uwaga! Zdjęcia produktu są poglądowe.

W przypadku sztabek - o ile w opisie produktu nie został określony jeden konkretny producent, to wysyłane są sztabki losowych producentów akredytowanych przez LBMA


Towar notowany, oferowany przez: Mennica Wrocławska sp. z o.o.Oceniasz: Złota sztabka - 1 g

Mogą Cię również zainteresować produkty

Podobne produkty znajdziesz też w kategoriach

ZłotoSztabki ZłotaSzwajcariaInwestycyjne