Do góry

Złota sztabka - Szwajcaria Argor-Heraeus - 1 g

Złota sztabka - Szwajcaria Argor-Heraeus - 1 g

Wybierz produkt z interesującym Cię czasem realizacji

Max. 24 h
wysyłka
   
185,43 zł

Czyste złoto prosto spod alpejskich szczytów!

Parametry

Kraj Szwajcaria
Mennica Argor-Hereaus
LBMA tak
Stan zachowania I (menniczy)
Stop Au 999.9

Firma Argor S.A. powstała w 1951 roku. Pierwszą siedzibę założono w Chiasso w Szwajcarii. W 1973 roku doszło do przejęci spółki przez koncern UBS. W 1986 roku dzięki połączeniu UBS i Heraeus Group powstała rafineria Argor-Heraeus. W 1988 roku główna siedziba Argor-Heraeus została przeniesiona do Mendrisio gdzie znajduje się do dziś.


Od swoich początków firma Argor zajmowała się rafinacją złota i srebra, a z czasem również platyny i palladu. Dziś jako rafineria o bardzo silnej pozycji na rynku Argor-Heraeus współpracuje z wieloma instytucjami przygotowując gotowe produkty dla banków, instytucji finansowych i klientów indywidualnych oraz wykonując półprodukty na potrzeby producentów elektroniki i firm z branży przemysłowej. Najbliższymi partnerami handlowymi Argor-Heraeus są niemiecki Comerzbank i Austrian Mint.


Sztabka została wybita w równym gramie złota próby 999,9. Zapakowana w opakowanie typu certicard o unikatowych numerach jest w 100% zabezpieczona przed wszelkimi próbami fałszerstwa docierając do klienta w takim stanie jakiego życzył by sobie producent. 

Oceniasz: Złota sztabka - Szwajcaria Argor-Heraeus - 1 g

Mogą Cię również zainteresować produkty

Podobne produkty znajdziesz też w kategoriach

ZłotoSztabki ZłotaInwestycyjne